CA ART WORLD 3.ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI
(fotoğraf ve video kayıtlar üzerinden)
TÜRKİYE (12.11.2019 - 26.11.2019) 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori F

Борис ГОНЧАРЕНКО

(şeflik)

kategori M

Камерний оркестр старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС» комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія», головний диригент Борис ГОНЧАРЕНКО

kategori C

Хорохорова Наталья

 

"Birincilik" Diploması

kategori C

Куаныш Жанар

kategori D

Каналиева Шолпан

kategori C

Zamanzadə Fidan

kategori B

Король Максим

kategori C

Півень Павло 

kategori E

Крохмаль Роман

kategori AA

Жулдыбеков Ислам

kategori D

Максатова Томирис

kategori L

Народный коллектив фолк-модерн группа «Купава»
(Байхадамова Жанна, Мамаенко Маргарита, Сурай Виктория)

 

"İkincilik" Diploması

kategori B

Lazarenko Laura

kategori A

Дмитрук Олександр

kategori B

Ковалев Иван

kategori A

Мулдашева Жанерке

kategori AA

Орынбай Ақерке

kategori B

Орынбай Темірлан

kategori B

Бахтиярова Мерейлім

kategori AA

Халидулла Дильназ

 

 

 

"Üçüncülük" Diploması

kategori A

Muxtarov Murad

kategori AA

Якубова Сати

kategori AA

Жубаткан Алуа

 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

 

"Birincilik" Diploması

kategori E

Бидна Светлана

 

DANS BÖLÜMÜ

"Birincilik" Diploması

kategori AA

Хореографический коллектив «Talant dance»
Рук. Шарикова Татьяна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CA ART PLANET
2.ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI

(foto ve video kayıtlar üzerinden)

TÜRKİYE

02.10.2019 - 16.10.2019


Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori F

Каримов Есмурза 

kategori E

Абдуллаева Иноятхон

 

"Birincilik" Diploması

kategori M

Каримов Есмурза

(şeflik)

kategori F

Жунусова Ляззат

(şeflik)

kategori F

Елена Ермонина

kategori I

Оркестр духовых и ударных инструментов Бахмутского колледжа искусств имени Ивана Карабица
Художественный руководитель и дирижер - Дахновский Юрий

 

kategori F

Ольга Петух и Юрий Дахновский 

(düet)

"Üçüncülük" Diploması

kategori B

Хачатрян Давид

 

"Mansiyon" Diploması 

kategori C

Başak Çarmık

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

"Grand Prix" Diploması

kategori E

BETÜL KARATAŞ YAMAN

 

"Birincilik" Diploması

kategori A

İsmayılzadə Məryəm

kategori C

Huseynova Aysu

kategori C

Рузиева Зарина

kategori B

Темноход Дарья

kategori B

Диброва Яна

kategori F

Kazımova Xalidə

 

"İkincilik" Diploması

kategori A

Abdullayeva Minara

kategori B

Соловец Анастасия, Наголовская Амалия

kategori B

Юрченко Карина

kategori B

Nəzərli Əsmər

 

 

 

 

 

CASPİ ART
8.ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI

(foto ve video kayıtlar üzerinden)

TÜRKİYE

28.08.2019 - 11.09.2019
 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori D

Daniil Margulis

kategori M

Nikolayev Filarmoni Oda Orkestrası
 ‘’ Арс Нова’’
Şef – Ukrayna Devlet Sanatçısı
Prof. Виктория Жадько

kategori F

 Nikolayev Filarmoni Halk Çalgıları Oda Orkestrası ‘’ Узоры’’
Müzik Yönetmeni- Иван Обревко

kategori F

PhD. Gudimov Dmitrii, Kouti Eleni
(Vernissage Chamber Ensemble)

 

 

 

 

 

 

"Birincilik" Diploması

kategori E

Məlikli Aytac

kategori E

Боскина Екатерина

kategori E

Olena Tibirkova

kategori C

Zhadko Darian

(şeflik)

kategori F

Азизов Олександр 

(şeflik)

kategori E

Mehmet Ali GÜLGÜN

 

"İkincilik" Diploması

kategori B

Ekin Eylül Çok

kategori AA

Derya Arslan

kategori B

Балабан Богдан

kategori F

Natalia Bolgova ve Natalia Sobieva

(Düet)

kategori A

DENİZ BİRLİK

kategori D

Rahima Ahmedova

kategori B

Arda Göğkıyas

(Eşlik)

kategori A

Nurol Görkem Aydoğdu

 

"Üçüncülük" Diploması

kategori B

Жазылбекқызы Мәдина

 

 

 

 

CA ART WORLD 2.ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI (fotoğraf ve video kayıtlar üzerinden)

TÜRKİYE (03.08.2019 - 20.08.2019) 

 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori F

Коткеева Роза

 

"Birincilik" Diploması

kategori A

Abbasova İnci

kategori F

Memmedov Ebülfez

kategori F

Bernath Ferenc

kategori E

Aydın Bayramoğlu

kategori M

Нургожинова Мадина 

(aranjman)

kategori C

Пикус Георгий

 

 

kategori M

Савицкий Евгений

 (şeflik)

kategori M

Народная хоровая капелла «Дніпро»
Рук. Душейко Ирина

kategori F

Zeynalov Namiq 

(kompozisyon)

kategori E

Денис Прядка 

(orkestra şefliği)

kategori C

Amangeldiev Aslan

kategori A

Muratkhan Nazym

 

 

"İkincilik" Diploması

kategori AA

Ромашко Алиса

kategori E

Ayça Yasa

kategori M

İнструментальний ансамбль "Акварелі"
   Рук. Калабська Віра

kategori C

Голубева Карина

 

 

kategori F

Азизова Айсель

 (kompozisyon)

kategori B

Сірик Софія

kategori E

Надюкова Полина

kategori B

Umut Ekin Çelik

kategori C

Троян Катерина

kategori A

Приз Анна 

kategori A

Руслякова Полина

kategori L

Карнаухова Анна

 (şeflik)

kategori B

Ainabekova Kamelia

kategori A

Serikzhanqyzy Zhansaia

 

"Üçüncülük" Diploması

kategori E

Ayçin Bolçocuk

 

 

 

 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

"Birincilik" Diploması

kategori C

Умитбаева Зарина

"İkincilik" Diploması

kategori E

Бидна Светлана

 

 

CASPİ ART
7.ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI

(foto ve video kayıtlar üzerinden)

TÜRKİYE

02.07.2019 - 18.07.2019


 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori F

Ukrayna Devlet Sanatçısı

Мерзие Халитова

(kompozisyon)

kategori  F

Ukrayna Devlet Sanatçısı
Doçent Теличко Виктор

(kompozisyon)

kategori  F

Ukrayna Devlet Sanatçısı
Томиф Ференц
Ukrayna Devlet Sanatçısı
Теличко Татьяна
(düet)

kategori  F

Grozev Georgi

 

 

"Birincilik" Diploması

kategori C

Маслов Филипп

kategori L

Nilüfer Çoksesli Koro
Koro Şefi - Zeynep Göknur Yıldız

kategori E

Hüseynova Arzu
(eşlik)

kategori F

Народная самодеятельная хоровая мужская капелла Ужгородского Национального университета
Дирижер - Иосиф Винер

kategori E

Esengül Yıldız

kategori F

Анна Кочергина и Лидия Ночовская
(düet)

kategori B

Doğa Temelli

kategori D

Ogün Koyunoğlu

kategori F

Ph.Dr. Aytən İbrahimova
(kompozisyon)

kategori B

İlkim Simay Güngör

kategori C

Nehir Göndermez

kategori A

Ağalar Davud

 

kategori M

Trakya Üniversitesi Devlet
Konservatuvarı Caz Dörtlüsü
Öğr.Gör. Sela Can Dökmeci (kontrabas)
Arş.Gör. Gizem Alkan (piyano)
Dr.Öğr. Üyesi Çisem Önver Zafer (Flüt)
Adnan Sever (Perküsyon)

 

"İkincilik" Diploması

kategori F

Yusuf DURSUN

kategori F

Trifonova Nina

(kompozisyon)

kategori G

Пашаева Наргиз

kategori A

Ahmadova Firangiz

kategori B

Anar Kazımov

kategori A

İmran Melisa Ceyhan

kategori B

Melissa Angelina Geneci

 

 

 

 

 

 

 

"Üçüncülük" Diploması

kategori AA

Roiko Valeriia

kategori AA

Huseynova Guler

kategori B

ASYA OĞUZ

kategori B

Яснюк Христина

kategori A

Nəbiyeva Fatimə

kategori E

Seher AKÜREN

 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

"Birincilik" Diploması

kategori E

Прончак Ирина

 

DANS BÖLÜMÜ

"Grand Prix" Diploması

kategori C

DURU DUYGU USTA

"Birincilik" Diploması

kategori F

Роговец Ольга

 

 

 

CASPİ ART 

6.ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI 

(foto ve video kayıtlar üzerinden)
TÜRKİYE

29.05.2019 - 12.06.2019 

 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı ve soyadı yarışma
başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


 

MÜZİK BÖLÜMÜ
 "Grand Prix" Diploması

Kategori E

Калдыбекова Акбота

Kategori  L

The Concert Choir of the Musical college  
of Alfred Schnitke  Moscow State Music Institute
conductor Aleksander Tsimbalov

Kategori  B

AYUBJONOV ASADBEK

(Şeflik)

Kategori  F

Токаренко Олеся


 

"Birincilik" Diploması

Kategori A

Калкаманкызы Жанерке

Kategori B

Оспанов Айдын


 


 

Kategori B

Анарбек Инкар и Оспанов Айдын

(Düet)

Kategori F

Инна  Кузьмичева

(Eşlik)

Kategori B

Məmmədov Əli

Kategori B

Karimi Ashraf

Kategori F

Rəhimova Dinarə
(Eşlik)

Kategori M

Хор старших классов "Пролісок"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 19"
Хормейстер - Бакумец Анастасия

Kategori AA

Mehdiyeva Emilya

Kategori B

Аксу Ясміна

Kategori C

Пап Олександр

Kategori E

Сич София

Kategori A

Tsaryova Alana

Kategori A

Eyvazova Elza

 

 

 

"İkincilik" Diploması 
Kategori AA

ИСАБАЙ АРМАН

Kategori B

Lazarenko Laura

Kategori C

Кухтин Михаил

Kategori AA

Антонова Анна

Kategori AA

Зарников Семён

Kategori C

Музафаров Марк

Kategori C

Eylül Derin BALTACI

Kategori AA

Bənnayeva Eslanda

Kategori A

Şahverdiyev Ümid

Kategori AA

Derin Sergey Aydın и Deniz Sabri Aydın

(Düet)

Kategori A

Ibrahimova Xatun


 

"Üçüncülük" Diploması

Kategori AA

Файзоллаева АДЕЛЬ


 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

"Birincilik" Diploması

Kategori B

Miriyeva Fatima

Kategori E

Жижко Наталия

 

 

DANS BÖLÜMÜ

"Birincilik" Diploması

Kategori M

Хореографічний колектив "Радість"
Глухівський міський ценрт позашкільної освіти, місто Глухів, Сумська область
викладач - Матющенко Надія

 

 

"CA ART PLANET"
 I. ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI 
(foto ve video kayıtlar üzerinden)
KAZAKİSTAN 
(25.04.2019 - 08.05.2019)

 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori E

Diana Aredo
(kompozisyon)

kategori  F

Udmurtya (Rusya) Devlet Sanatçısı,
Doçent Сметанин Игорь
(şeflik)

 

"Birincilik" Diploması

kategori F

 Pərvin Əşari 

kategori A

Маргарита Костеньова

kategori L

Azərbaycan Milli Konservatoriyasının Tələbə xoru
Dirijor - dosent Təranə Yusifova

kategori B

Таиров Мирослав

 

kategori F

Народный вокальный ансамбль "Инжу"

kategori E

Абдижаппарова Рашида

kategori B

Abdullayeva Sevil, Mammadova Melek

(düet)

kategori M

DR. ÖĞR. ÜYESİ IŞIL DAĞLAR,
ÖĞR. GÖREVLİSİ BURCU COŞKUN,
DR. ÖĞR. ÜYESİ ZERRİN TAN
(trio)

kategori F

İlyasov Telman, Süleymanova Zilan, Ağayev Cavad, Rəhimov Baxşəli,
Səfərəliyeva Xuraman, Həsənov Sabir, Müseyibzadə Vüsal
Bədii rəhbər - Könül Kərimova, Anar Məmmədov

kategori F

"Oxu tar" ansamblı
Əliyev Orxan, Qəhrəmanov Ramazan, Quliyev Nurlan, Nəsirli Sulduz, Səfərəlizadə Nihad, Hacılı Etibar,Qədirli Rəsul, Şabanov  Fərid,Səmədzadə Azər
Bədii rəhbər-Rüstəmova Əsmayə

kategori M

 "Nur" öğretmenler korosu
Dirijor - dosent Təranə Yusifova

kategori M

Халилов Руфат

(şeflik)

"İkincilik" Diploması 

kategori A

Крюкова Мария

kategori C

Canəlizadə Günel

kategori AA

Худиев Октай

kategori I

Ансамбль гитаристов "Экспромт"

kategori B

Ağayeva Məryəm

kategori I

Azərbaycan Milli Konservatoriya nəzdində İncəsənət Gimnaziyasının uşaq xoru
Dirijor - dosent Təranə Yusifova

kategori B

Диханбаев Нұрдәулет

kategori A

Жәнібек Әлімбек

kategori B

David Qarazade

kategori E

Əliyeva Nübar

(şeflik)

kategori A

İbrahimov Məhəmmədəli

kategori B

Воробець Ольга

kategori B

Шпитко Иванна

kategori E

Asadova Aysel

(şeflik)  

 

 

 

"Üçüncülük" Diploması

kategori A

Бикмансурова Варвара

kategori AA

Tuana YILMAZ

kategori B

Данабаев Акимжан

kategori A

Прокопович Ярослав

 

 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

 

"Grand Prix" Diploması

kategori E

MERYEM PIRLAK

 

"Birincilik" Diploması

kategori E

EDA ŞENGÜL TÜKÜCÜ

kategori C

Sadıqova Surə

 

"İkincilik" Diploması 

kategori E

 MİN METİN 

kategori B

Abdullayeva Narmin

 

 

"CA ART WORLD"

 I. ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI 

(foto ve video kayıtlar üzerinden)

Ukrayna

06.03.2019 - 19.03.2019

 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ



 "Grand Prix" Diploması

kategori F

Doçent Ülviyye Güler

kategori  E

Batuhan Civelek

kategori  F

(Şeflik)
Azerbaycan Devlet Sanatçısı Doçent.Dr.

Yulizana Kuxmazova


 

"Birincilik" Diploması

kategori B

(Duet)

Арина Кинзикеева,Александра Ткаленко

kategori F

(Duet)

Salamova Nuranə, Piriverdiyeva Gövhər

 

kategori D

Hüseynzade Arzu

kategori C

Fidan Hüseynli

kategori A

Duo "Happy harps" Maria Anchugova, Arina Panova

kategori D

İrem Güler

kategori B

Амин Магеррамзаде

kategori D

Abılova Gülgün

kategori A

Вокально-інструментальний ансамбль "Сузір'я"

Керiвник - Сніжинська Олеся

kategori C

Токшылыкова Улдана

kategori E

(Komozisyon)

Sara Amirian

kategori C

Əzizli Fərid


 

"İkincilik" Diploması 

 

kategori E

(Şeflik)
Nəsirzadə Lalə

kategori D

(Şeflik)

Rafali Fatimə

kategori B

Боровець Єлизавета

kategori A

Li Zhijun

kategori A

Feyzullayeva Cəmilə

kategori A

Асылхан Арайлым

kategori AA

Ержанкызы Каусар

kategori B

Ергали Айханым

kategori C

Səlimov Samuil

kategori B

Мусатова Марія

kategori B

Гончаренко София

kategori D

Павлюк Соломія

kategori AA

Ağazadə Aynaxanım

kategori A

Mənsumzadə Fatimə

kategori D

(Eşlik)

Səlimova Natəvan

kategori AA

Ласкина София

kategori C

(Duet)

Muradli Nezrin, Ilyaszade Hidayat

kategori B

Doğa Temelli

kategori C

Qurbanov Kenan

kategori A

Emir Ezgin

kategori A

Öykü Kebir

kategori AA

Sitshayeva Zarema

kategori B

İlkim Simay Güngör

kategori A

Ералиева Дара

kategori B

Beyza Tur

kategori C

Holyak Iryna


 

"Üçüncülük" Diploması

kategori B

Lazarenko Laura

kategori AA

Sami Demir

kategori B

Poladov Polad

kategori AA

Poladova Zərif


 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI


 

"Grand Prix" Diploması

kategori A

Гамзатова Мадина

kategori E

Meryem Pırlak

kategori F

Məcidov Təhmasib


 

"Birincilik" Diploması

kategori AA

Hidayatli Amina

kategori AA

Asya Avşar

kategori A

Mammadova Zahra

kategori AA

Xalafzade Farah

 

CASPİ ART 
 5. ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI 
(foto ve video kayıtlar üzerinden)
TÜRKİYE
27.01.2019 - 07.02.2019

 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori F

Тен Ольга и Дунаева Татьяна

(фортепианный ансамбль в 4 руки)

kategori  F
Дуэт "Вдохновение"

(Гоц Наталья и Макарчук Антонина)

kategori  E
Молодежный хор"Свитыч"Нежинского государственного университета имени Николая Гоголя. Руководители хора"Свитыч"профессор Людмила Юрьевна Шумская и профессор Людмила Васильевна Костенко

kategori F

Olena Onyshchenko

kategori C

Kichuk Olesya

(вокал народный)

 

 

 

 

 

"Birincilik" Diploması

kategori D

Aydan Yeşildağ

kategori E

Аралхан Анар

kategori A

Злонкевич Юстина и Миколаїшин Тетяна

(фортепианный ансамбль в 4 руки)

kategori E

Романовская Екатерина

kategori D

Lazopoulos Ioannis

kategori D

Nilüfer Yaş

kategori L

Швец Катерина

(orkestra şefliği)

kategori A

Deimi Velcheva

kategori A

Beloslava Petrova

kategori I

Vita Trio

(Buse Aksel, Özge Koruk, Ekin Kardaş)

 

kategori C

Mammadova Samida

kategori A

Memmedova Zehra

kategori D

Ниязбек Ертай

(kompozisyon)

kategori B

Nuray Allahverdiyeva

kategori B

İdil Atlıer

kategori E

Gökay Özgür

kategori E

Искендерли Талыб

kategori H

Buta Quartet

(Həsənova Nigar, Abdullayev Tofiq,Zeynalov Fərid, Sultanova Səbinə)

kategori B

Ceren Özdemir

kategori D

Ceren Janset Ertemir

kategori B

Mammadov Toghrul

kategori B

İbrahimova Amaliya

kategori F

Муниципальный хоровой коллектив (Нетешинское управление культуры) Худ.руководитель Пельванова-Геворкян Камилла Тыркишевна

 

 

kategori C

Kichuk Olesya

(вокал современный)

kategori B

Nesirli Emine – Yakut

kategori B

Səfərəliyeva Xuraman

kategori A

Eyvazova Elza

kategori C

Ekin Karadaş

kategori AA

Исмаилзаде Джалаля

kategori A

Зразкова вокальна студія "Камелія"Худ.руководитель                                                                       Пельванова-Геворкян Камилла Тыркишевна

kategori AA

Зразкова вокальна студія "Камелія"Худ.руководитель                                                                       Пельванова-Геворкян Камилла Тыркишевна
    kategori AA

Ela Demirkaya
    kategori A
Can-Matteo Giansily
   kategori F

Лихачев Юрий

(şeflik)

kategori E

Amirian Sara

(kompozisyon)

 

kategori AA

Ege Çınar Erdem

 

"İkincilik" Diploması 

kategori B
Калиакбарова Аяжан

kategori AA

Дуйсенби Алуа

 

kategori AA

Шевченко Роман

kategori A

Әлімбет Ермұхамед

kategori B

Mehemmedemin Nesirli

kategori A

Melinay İdil Devrimci

kategori A

Melis Dila Devrimci

 

 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

"Birincilik" Diploması

kategori AA

Asya Avşar

kategori AA

Zulfuqarova Nermin

kategori A

Гамзатова Мадина

kategori E

Betül Karataş Yaman

kategori C

Qasımova Aysel

kategori A

Salamova Maryam

 

 

 

"İkincilik" Diploması

kategori A

Miriyeva Fatima

kategori A

Zulfuqarova Lale

kategori B

Cəmilov Amin

kategori B

Hüseynli Günel

 

 

CASPİ ART 

 4. ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI 
(foto ve video kayıtlar üzerinden)
TÜRKİYE
05.12.2018 - 19.12.2018

 

MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

Kategori E

. Вугар Мамедзаде 

Kategori F

Елизавета Федорова и Ольга Горшенина

Kategori E

Федорова Елизавета

Kategori F

Заслуженный артист Республики Коми
Журков Михаил 

Kategori H

Хор младших классов "Belcanto". Дирижёр - Кладий Светлана

Kategori D

Masimov Nariman 

Kategori C

Cabrayılova Sevda 

 

"Birincilik" Diploması

Kategori B

Səfərəliyeva Xuraman

Kategori AA

Amstibovskyi Oleksandr 

Kategori A

Eyvazova Elza

Kategori B

Amin Maharramzade

Kategori A

Feyzullayeva Cəmilə

Kategori F

Зайко Ольга

Kategori AA

Olga Tanska

Kategori F

Войтехович Олег

Kategori F

Сисенгалиева Меруерт 

Kategori D

Женжеруха Андрей

Kategori B

Cəfərova Məryəm ve Məmmədova Nuray

Kategori B

Amstibovska Kateryna

Kategori E

Дуэт ''Акку'' (Сарсенбаева Жансая и Жумабек Назерке)

Kategori L

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Çok Sesli Korosu
Koro Şefi - 
Serap Yükrük

Kategori D

Rahima Ahmedova

Kategori B

Fataliyeva Ellada

Kategori C

Baxışlı İlkin

Kategori B

Ismayılova Dünya

 

"İkincilik" Diploması

Kategori B

Erle Selin

Kategori G

Айтжанова Мира и Тыщенко Инна Васильевна

Kategori C

Nuriyev Elmir

Kategori F

Жунисов Багдат

Kategori AA

Aydın Deniz Sabri

Kategori AA

Aydın Derin Sergey

Kategori A

Nəbiyeva Rəhiməxanım

Kategori AA

Салим Айсана

Kategori E

Muhammet İslam Sevgili

Kategori E

Eva Karaoğlan

Kategori I

Трио ''Гармония'' (Шум Катерина,Балык Инна,Голубович Дмитрий)

Kategori E

Oğuz Kıliç

Kategori E

Muhammed Seyfettin Aksoy 

 

 

 

 

  "Üçüncülük" Diploması

Kategori A

Ералиева Дара

Kategori B

Жумабай Сымбат

Kategori F

Темченко Иван

Kategori F

Жунусова Ляззат

Kategori C

Жумабай Шапагат

 

 

DANS BÖLÜMÜ

 

"Grand Prix" Diploması

 

Kategori C

DOĞA DENİZ USTA

 

 

"İkincilik" Diploması

 

Kategori C

Маммедханова Билгейис 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEYKEL SANATI, RESSAMLIK VE EL SANATLARI

 

"Grand Prix" Diploması

Kategori E

Tamer Tuğrul (Resim)

 

"Birincilik" Diploması

Kategori C

Qasımova Gülnaz

Kategori A

Носова Елена

Kategori B

Məmmədov Vasif

Kategori A

Zülfüqarova Məlahət

Kategori E

Bilal Han

Kategori E

Tamer Tuğrul (Heykel)

Kategori B

Sadıqova Sure

 

"İkincilik" Diploması

 

Kategori E

Жижко Наталия

Kategori C

Qasımzade Ferrin

Kategori AA

Nailə Növrəsli

Kategori E

Абишева Орал

Kategori AA

Esgerli Kerim

Kategori A

Гамзатова Мадина

Kategori AA

Salamova Nezrin

 

 

 

 

 

CASPİ ART 
 3. ULUSLARARASI SANAT YARIŞMASI 
(video kayıtlar üzerinden)
TÜRKİYE
03.10.2018 - 17.10.2018

 

 

Yarışmaya katılan grupların, koroların ve orkestraların adı, yarışmacıların adı 
  ve soyadı yarışma başvurusunda yarışmacının yazdığı alfabede yayınlanmıştır.


MÜZİK BÖLÜMÜ

 "Grand Prix" Diploması

kategori M

Azerbaycan Devlet Sanatçısı, Profesör Ramiz Melik Aslanov

 

kategori F
Profesör Егоров Леонид  

 

kategori M
Doçent Lalə Cəfərova

 

kategori E

Ceyla Ganiyeva


"Birincilik" Diploması
 

kategori E

Соборук Ирина

 

kategori M

Джумашева Айгуль

kategori F

Christina Krit

 

kategori F

Гончарова Виктория

 

kategori E

Anastasia Zhelunitsina

 

kategori L

Духовой оркестр Бахмутского колледжа искусств им.Ивана Карабица
Дирижёр -  Дахновский Юрий Богданович

 

kategori D

Rahima Ahmedova

 

kategori B

Angélica Catarina Ryzhak

 

kategori E

Хор Бахмутского колледжа искусств им. И.Карабица
Дирижёр -  Голубцова Татьяна Александровна

 

kategori A

Кинзикеева Арина

 

kategori M

Оркестр русских народных инструментов
Дирижёр  -  Джумашева Айгуль Юсуповна

 

 

kategori B

Малафеева Софья

 

kategori F

Şahin İsmayılov

 

kategori M

Концертный хор "Апрель" Дедовской ДМШ-
Руководитель хора, хормейстер Воронцова Ольга Андреевна

 

kategori B

Primov Asim

 

kategori B

Алиев Фикрет

 

kategori F

Войтехович Олег

 

kategori F

Metanet Nurullayeva

 

kategori F

Цема Елена

 

kategori AA

Duru Balcı

 

kategori AA

Верзун-Ролингер Тереза

 

kategori C

Гусейнов Эмиль

 

kategori C

Сардянова Светлана

 

kategori C

Соколенко Наталия

 

kategori C

Tiago Jesus

 

kategori C

Pyvovar Sulamita

 

kategori C

Михайлова Екатерина

 

kategori C

Babayev Baqir

 

 

"İkincilik" Diploması 
 

kategori E 
Голубева Екатерина

 

kategori F

Romanova Maria

 

kategori E

Абитов Бекзат

 

kategori E

Ahmed Juhić

 

kategori A

Маргарита Костеньова

 

kategori D

Əzət Məmmədli

 

kategori D

Nəzrin Talıbova

 

kategori A

Плющ Анастасия

 

kategori A

Квицинская Анна

 

kategori A

Fatima Mansumzada

 

kategori H

Младший хор 1 класса "Арай"
Дирижёр -  Бозщина Ляйля Жумабековна

 

kategori F
Жакеева Лионелла

 

kategori E

Quliyeva Natavan

 

kategori F

Бозщина Ляйля

 

kategori B

Meral Darğın

 

kategori A

Мкртчян Шогик

 

kategori I

Народный художественный коллектив Украины эстрадная студия "КАРАМЕЛЬ"
Худ.рук. Семилеткина Светлана Николаевна

 

kategori B

Azra Özcan

 

kategori B

Хачатрян Светлана

 

kategori A

Balner Ariella

 

kategori E

Sadıqov Şəhram

 

kategori AA

Irmak GÖKER

    

kategori AA

Айнаханум Агазаде

 

kategori C

Щеникова Надежда


   "Üçüncülük" Diploması

 

kategori F

Бозщина Ляйля

 

kategori B

Зинченко София

 

kategori A

Татузова Марианна


   kategori A

Щеникова Арина


   kategori A
Дәрібаев Елнұр


  kategori AA

Бақыткерей Лашын

 

 

 

 

 

 

"Mansiyon" Diploması

 

 

kategori A

Диханбаев Бақдәулет

 

 

 

DANS BÖLÜMÜ

 

"Grand Prix" Diploması

 

kategori F

Ukrayna Devlet Sanatçısı Виктория Дымовская и  Адель Кинзикеев

 

"Birincilik" Diploması

 

kategori H

AMK tərkibində İncəsənət gimnaziyasının rəqs ansamblı

 


"İkincilik" Diploması

 

kategori E

Deniz Çalışkan

 

kategori M

Народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний колектив «Капелька»
 

 

"Üçüncülük" Diploması

 

kategori AA

Abilzhan Riana,  Tileubekkhyzy Aisha 
 

kategori AA

Makasheva Jania

RESSAMLIK VE EL SANATLARI

 

"Birincilik" Diploması

 

kategori E

Дубий Андрей

 

kategori A

Abdullayeva Lalə

 

kategori A

Maqsudova Sonabəyim

 

kategori C

Kərimova Fərəh

 

kategori C

Yunusova Əsli

 

 

"İkincilik" Diploması

 

kategori A

Nəcəfzadə Nurəddin

 

kategori A

Rəsulzadə Gülsüm

 

 

kategori B

İsmayılov Mirismayıl

 

kategori B

Dadaş-zadə Surə

 

kategori B

Zhuravlyova Anastasia

 

kategori B

Bağırlı Abdulrəhim

 

kategori B

Baxşəlizadə Nigar

 

kategori C

Babayeva Ayla

 

kategori C

Hüseynli Minarə

 

kategori C

Əsədli Natiqə

 

kategori C

Sazonenko Anqelina

 

kategori B

Nərmin Kərimli

 


"Üçüncülük" Diploması

 

kategori E

Абишева Бахытжан


 

 

CASPİ ART 
МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНКУРС 
МУЗЫКИ И ТАНЦА
(по видеозаписям)

08.06.2018 - 20.06.2018
(Турция)

 
ИТОГИ КОНКУРСА

Имена и фамилии участнаков,а также названия ансамблей и коллективов 
 указаны в алфавите указанном участником конкурса в заявке на участие.
 



 МУЗЫКАЛЬНЫЙ ЖАНР


  ГРАН - ПРИ

категория F (дуэт)
 Doç.Dr.Ülviyye Güler ve Öğr.gör.Madina Zhulmurzina

категория L

Черкасская капелла бандуристов 
 имени Тараса Григорьевича Шевченко 
Дирижёр - проф.Франц Иосиф


 категория E
 Kozlova Margarita

 категория E

Аникеева Анастасия


1 МЕСТО

категория B

  Kelbiyeva Ayla

 категория D
  Xəlilov Rüfət


категория D
  Rahima Ahmedova

 категория I

  Хор Гимназии Искусств при 
  Азербайджанской Национальной Консерватории  

Дирижёр - Джалилова Валида

категория A (концертмейстер)
Salamova Nuranə  

категория AA

 Детский хор музыкальной школы No.12 
  им.Тофика Кулиева г.Баку  
  Дирижёр - Талыбова Нигяр


категория A (концертмейстер)
 Mehdiyeva Nuray

  категория AA
  Həsənli Məryəm

   категория C
 Джавадов Рашад

   категория A
 Гурбанова Зохра


2 МЕСТО 

категория D
  Rafali Fatimə

категория D
 Nigar Süleyman


 категория B
 Фаик Ализаде

 категория C
  Babayev Baqir

 категория B
 
Nihat Ata İSKENDEROGLU

   категория E
 İsrafilova İlaha

   
категория B
  Bilge GÖNDÜR

 
категория D

  İrem Güler

 
категория C
Мурадлы Назрин

   категория D

Orucova Süsən


категория A
 Əliyeva Zəhra

  категория AA
 Abdullayev Tofiq


 3 МЕСТО

  категория D
 Nigar Məmmədova


ДИПЛОМАНТ

   категория A
 
Yəhyayeva Aysu
 
   категория B
Sadiqi Səma



ТАНЦЕВАЛЬНЫЙ ЖАНР

 1 МЕСТО

 категория D
  Efe Burak (solo klasik)


2 МЕСТО

 категория D 

Alp Yazganarıkan (modern solo)

категория D
Efe Burak (modern solo)

категория D
Alp Yazganarıkan (solo klasik) 
  


  3 МЕСТО

  категория D
 Гашимова Наргиз 
(народный стилизованный танец)

категория D
 Nurten Deniz Derelioğlu - 
  Alp Yazganarıkan 
(grup klasik dans)

 

 

 CASPİ ART
МЕЖДУНАРОДНЫЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ КОНКУРС
 (по видеозаписям)
 27.03.2018 - 09.04.2018

 (Турция)

Итоги конкурса

  Имена и фамилии участников,а также названия ансамблей и коллективов указаны в алфавите указанном участником конкурса в заявке на участие.  

 

 ГРАН - ПРИ

 

Kategori M
Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ortaokul Korosu
Koro şefi – Öğr.Gör. İlgar Eyyubov

Kategori L
Оркестр баянистов.Национальная музыкальная  академия Украины им. П. И. Чайковского 
Руководитель – проф.Франц  Иосиф  Степанович

Kategori E
Собчук Ярослав

Kategori F
Doç.Ülviyye Güler 

Kategori F - дуэт
Doç. Ülviyye Güler ve Öğr.Gör. Madina Julmurzina  


1 МЕСТО


Kategori 
Студенческий хор Азербайджанской 
Национальной Консерватории. Руководитель и хормейстер ст.преп.Юсифова Тарана Абульфаз гызы 

Kategori B
Ahmet Efe DEMİRCİ

Kategori E
Mehmet Ali GÜLGÜN 

Kategori E
Плахта Николай 

Kategori A
Yahya Azimoğlu 

Kategori D
Nushaba Hajiyeva 

Kategori B
Əliyeva Nuranə Elşən qızı

Kategori C
Абдуллаева Зулейха 

Kategori AA 
Asme Hayal Çelik 

Kategori E
Elif Sinan 

Kategori F - концертмейстер
Madina Zhulmurzina

Kategori B
Hüseynli Nigar Namiq qızı 

Kategori B 
Tağıyeva Banu Elnur qızı 

Kategori E
Мамедова Шафига 

Kategori C
Bilge Gürer 

Kategori E
Əzizli Teymur  

Kategori B
Doğa Ergen 

Kategori C 
Çiğdem EBİNÇ

Kategori E - концертмейстер
Erol Emmioğlu

Kategori C
Алекперли Азиза

2 МЕСТО

Kategori L
Trio Expirement
Caner Gizir  Gülin Erdeviren  Ülviyye Güler 

Kategori A
Ali Eyyubov

Kategori A
Qurbanova Zöhrə Anar qızı 

Kategori A
Nihat Ata İSKENDEROĞLU

Kategori A
Ege Ilgın VARKARA

Kategori AA
Hüseynli Atilla Nəsimi oğlu

Kategori F
Abdurrahman Deveci

Kategori L
A.İ.Ç.Ü. GUARTET - Batuhan TEPE,Roza İPTEŞ,
Sultan YANAR,Hamza YILMAZ

Kategori F концертмейстер 
Isgenderova Reşide


3 МЕСТО

Kategori F - дует
"Qardaşlar" 
 Zaidov Nihad
 Zaidov Elşad

Kategori E
Esra ALAKUŞU

Kategori D
Ayşe KORKMAZ

Kategori C
Rzazadə Əli Elçin oğlu

ДИПЛОМАНТ 

Kategori B
Nərimanov Timur Zaur oğlu

Kategori B 
Əbdülməmmədova Zəhra Oqtay qızı